אודותאשדר בוטיק מתמחה בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת ומהווה חלק בלתי נפרד מחברת אשדר מקבוצת אשטרום. ההתמחות והידע רב השנים בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת מאפשרים לאשדר בוטיק לתכנן פרוייקטי בוטיק המאופיינים בבנייה איכותית בעלת אופי אינטימי ולהוביל פרוייקטים מהקלאסיים ועד המורכבים ביותר, ביניהם מגוון עשיר של פרוייקטים מוצלחים שבנייתם כבר הסתיימה.

הידע והניסיון הרב של אשדר בוטיק בתחום הבנייה האורבנית ונושא התמ"א 38, מעניקים ללקוחותינו ביטחון כי הפרוייקט מתבצע על ידי טובי המומחים לאורך כל התהליך. סטנדרט הבנייה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים ללקוחות אשדר בוטיק ליהנות מדירה חדשה ואיכותית המספקת חוויית מגורים התואמת את מגמות העיצוב והבנייה בעולם, כל זאת לצד ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים שנהנו מהשירות וכבר גרים בדירה חדשה.

אודות
'אשדר בוטיק', אגף, של חברת אשדר מקבוצת אשטרום, המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ובניית בוטיק, מהווה סמן ימני בתחומים אלו בישראל. ההתמחות הנישתית והידע הרב בתכנון ובניה אורבנית מתקדמת מאפשרים לאשדר בוטיק לתכנן פרויקטי בוטיק המאופיינים בבניה איכותית בעלת אופי אינטימי ולהוביל פרויקטים בתחום התמ"א, מהפרויקטים הקלאסיים ועד המורכבים ביותר, ביניהם מגוון עשיר של פרויקטים מוצלחים שבנייתם כבר הסתיימה. הידע והניסיון הרב של אשדר בוטיק בתחום התמ"א, מעניקים לדיירי הבניינים ביטחון, כי הפרויקט מתבצע על הצד הטוב ביותר, לאורך כל התהליך. סטנדרט הבניה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים לדיירים ליהנות מדירה חדשה, רחבת ידיים המספקת חוויית מגורים איכותית התואמת את מגמות העיצוב והבניה בעולם, כל זאת לצד ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים שסיימו את התהליך בהצלחה וכבר גרים בדירה חדשה. אשדר בוטיק מקפידה לבחור מיקומים אסטרטגיים ובעלי ערך מוסף ללקוחותיה. בין הפרויקטים שמשווקת בימים אלו – יהודה המכבי (קריית אונו), אבן גבירול (הרצליה), המתמיד, העמל, שאר ישוב, תל חי (רמתן גן) ורבים נוספים. לפירוט המלא הקלק כאן